Redmond Gerard Wiki: Věk, rodiče, osobní život, Zimní olympijské hry 2018

Jaký Film Vidět?

Pro diváky a milovníky sportu by to byla pouhá zlatá medaile, ale pro vítěze je to konečný produkt hodin odhodlání, tvrdé práce a nekonečných bojů. Redmond Gerard je nejmladším Američanem, který vyhrál zlatou medaili na zimních olympijských hrách, ale to nevyjadřuje celý příběh, protože od dvou let hrál s nasazením a nyní se stal synonymem pro snowboardovou senzaci.

Rychlé informace

Datum narození 19. června 2000Stáří 23 let, 0 měsícůNárodnost americkýProfese SnowboardistaStav SinglČistá hodnota N/AEtnická příslušnost N/AVýška 5 stop a 5 palcůSourozenci Brendan, Creighton, Malachi, Trevor (bratři), Teighan, Asher (sestra)

Rocks Zimní olympijské hry 2018:

Redmond Gerard, snowboardista, je zlato medailista který závodil ve slopestylu za Spojené státy na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018. Stal se prvním členem týmu USA, který získal vytoužený titul.

Akce není dokončena a atleti a jeho američtí spoluhráči Kyle Mack, Chris Corning a Ryan Stassel se utkají v neděli 20. února s finálem v pátek 23. února 2018.

Redmond je jedním z nejmladších sportovců, kteří si zajistili zlatou medaili na zimních olympijských hrách od roku 1928. Nejen to, je vůbec nejmladším Američanem, kterému se ve svých sedmnácti letech dostalo uznání, které jeho oslavu ještě zdvojnásobí.

Pro lidi to může znít nedůvěřivě, ale je pravda, že dětský chráněnec začal jezdit na snowboardu ve dvou letech.

Konečné skóre:

Sportovec je nyní druhým Američanem, který vyhrál zlatou medaili na olympijském závodu ve slopestylu mužů ve dvou sériích. Jednalo se o jedno ze zúčtování závodu mezi Gerardem a jeho kolegou z Kanady, Maxem Parrotem a Markem McMorrisem.

Fenomenální závěrečný skok s nejlepším skóre 87,16 z něj udělal vítěze podniku, když překonal skóre Parrota a McMorrise s jejich 86,00 a 85,20, což jim zajistilo druhé a třetí místo.